| gabitu1000 a întrebat:

Va rog imi spuneti jocuri super faine care se instaleaza usor? Primeste funda cel care spune cel mai fain joc ce se instaleaza usor!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Jocuri faine sunt multe acum depinde si de ce cerinte indeplinesti tu (performanta pc-ului) si cat despre instalare depinde in ce format o scoti. Daca este.iso va fi mai dificil.rar e ceva mai usor si cel mai usor este.exe.

-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Driver San Francisco
-Wolrd Racing 2
-Max Payne
-Mount and Blade With Fire and Sword
-Prototype
-Assassins Creed
-Virtual Tennis 4
-Call Of Duty 4
-F.E.A.R 3
-German Truck Simulator
-Euro truck Simulator
-Wheels Of Steel Extreme Trucker 2
-Wheels Of Steel Long Haul
-King Of The Road
-Arma 2
-Saints Row The Third
-Mafia 2
-The GodFather 2
-The Sims 3
-etc.

Bafta!

1 răspuns:
| GhostForest a răspuns:

Toate jocurile sunt usor de instalat daca esti atent ce iti cer.Mie mi se par mult mai usor de instalat cele in formatul.iso