| alexkyru a întrebat:

Vreau sa fac un hack pentru un anumit joc si nu stiu daca e posibil, nu reau sa lucrez doar asa.De exemplu vreau sa fac un hack de trade prin care de pe un server privat sa transfer iteme pe un alt server. Este posibil? ps folosesc C++ sau cod masina.

1 răspuns:
| Machinel a răspuns:

Pe Metin2? Clar.Este imposibil indiferent despre ce joc e vorba.
Dar daca e vorba de metin iti pot recomanda sa faci ceva.Un shop hack, unul in care cand pui un item in shop si cineva vrea sa il cumpere intemul sa mearga in inventarul tau si banii lui lafel.Se poate pentru ca am patit-o. happy