| Profira_Ivanciu_1963 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o problema, este legata de contul de gmail.
De ceva vreme, joc Clash Royale unde este conectat pe un cont de gmail. Acum, vreau sa vand contul, dar din pacate nu pot.
Din nefericire, la contul de gmail, am uitat parola, am uitat pe ce email a fost facut. AM incercat toate email-urile pe care le folosesc si niciunul nu corespunde cu contul de gmail...
Va rog din tot sufletul, ajutati-ma sa-mi recuperez parola de la contul de gmail.
P.s Am incercat variantele de pe gmail.

Va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati sad Dau funda

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu prea ai cum. Ai putea face un ticket dar o sa iti ouna intrebari de gen cand a fost facut, data, nume, date nastere folosita etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai ca ai uitat parola de pe telefon ar trebui sa mearga fiindca iti va recunoaste telefonul sau iti va pune cateva intrebari simple.