| ZuZu_5648 a întrebat:

Buna ziua TPU, am o problema la o versiune de Cs! Aceasta versiune este Cs Carbon! Cand vreau sa intru pe un server imi zice,, COULD NOT CONNECT TO SERVER " si ma enerveaza! nu stiu ce sa mai fac ca sa ma pot conecta! raspunsul cel mai bun primeste

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca adresa de server pe care ai dat-o este proasta, sau ca serverul ala nu mai exista. Cauta alte servere sau sa afli noua adresa a serverului pe care ai jucat inainte. Ai prieteni in rl care joaca si ei CS? Vorbeste si cu ei, poate afli adrese de servere noi, etc.

| ZuZu_5648 explică:

Da ma adr mie imi zice asa si cand dau la new game cu boti