Câștigă o invitație de acces 3 zile la DreamHack Bucharest 2016

Toamna aceasta incepe cu surprize pentru gamerii din comunitatea TPU!

Dupa succesul din toamna trecuta de la Cluj, cand s-a desfasurat cel mai popular turneu de CS:GO din lume, DreamHack Open si PGL revin de data aceasta la Bucuresti, in perioasa 16-18 septembrie 2016, pentru a pune pe scena Salii Polivalente din Capitala, un spectacol unic de sport electronic.

De la DreamHack Bucharest 2016 nu vor lipsi cunoscutele zone de activitati speciale precum: Streaming Area, PGL Arena, PGL Adventure, Secret Shop, pe langa multe altele.

Si ca sa ajungem la partea cea mai interesanta si sa nu va tinem in suspans, TPU.ro ofera 20 de invitatii pentru toate cele 3 zile ale evenimentului celor mai norocosi dintre voi.

Tot ce trebuie sa faceti este sa lasati mai jos un mesaj in care sa povestiti care a fost primul vostru joc preferat si puteti sa va numarati printre cei 20 de norocosi. Desigur, orice share pe Facebook va reprezenta o sansa in plus pentru voi. :-)

Castigatorii vor fi anuntati in cadrul acestei postari, in data de 13.09.2016, dar si pe pagina de Facebook, Toti Pentru Unu.

Regulamentul poate fi gasit aici: http://bit.ly/2bXyf8X

Mai multe info despre DreamHack Romania gasiti aici: http://bit.ly/2bXzm8O

UPDATE:

Castigatorii celor 20 de invitatii sunt:

1. StefaniaM

2. ZaWolf

3. ProblemeKuFeteLe

4. Perry18

5. Marshal2118

6. Edisor 27

7. bogdan324

8. barbuflorin

9. Jipa95

10. AdiGabiDan14

11. JacobJake

12. bogdan133

13. ksuper31

14. MusicFan_6770

15. Beniaminul5

16. Luchian_Andrei_1991

17. KenZzy

18. Ciocan_David_1996

19. xNeji

20. Lapadus_Sergiu_1988

Felicitari tuturor castigatorilor si va asteptam sa va revendicati premiile la adresa de email: contact@tpu.ro! :-)

42 răspunsuri:
| NituVlad a răspuns:

GTA Vice City.tot ce stiam sa fac era sa iau masini pe care sa le conduc

| maneaandrei a răspuns:

Jocul meu preferat a fost fifa 07 deoarece imi placea fotbalul

| mariusbadea a răspuns:

Primul joc preferat a fost cs 1.6

| radulescualin a răspuns:

Primul meu joc preferat a fost club penguin, un joculet de pe miniclip, imi placea mult si il jucam cu bucurie

| cpslaa a răspuns:

Primul meu joc preferat a fost unul de pe Facebook, cityville

| cralex a răspuns:

Primul joc preferat de cand eram copil a fost minecraft

| paulpb a răspuns:

Primul joc preferat a fost minecraft

| mariuspreda a răspuns:

Primul joc preferat a fost cs 1.6, era foarte jucat pe atunci

| Luchian_Andrei_1991 a răspuns:

Primul joc a fost Jazz Jackrabbit.un joc exceptional pentru vremea lui si avea si co-op

| Flore_Daniel_1970 a răspuns:

Primul meu joc preferat a fost Fifa

| razvanboc a răspuns:

Primul meu joc preferat a fost LoL, nu m-am jucat foarte mult cand eram mic si asta e primul care mi-a placut mult