| Anonim_9586 a întrebat:

Cand va aparea Sims 4?

67 răspunsuri:
| Sabwy a răspuns:

Nu apare prea curand... din cate am auzit eu la un mometdat. prin toamna anului viitor.

| rox a răspuns:

Mai incolo.

| dizzyizzy a răspuns:

Oricum nu acum.
Si sims 3 e o dezamagire totalastraight face
e naspa rau de tot.
ii da clasa sims 2 seasons sau bon voyage peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ianare sau la vara 2010 apare sims 4

| irina4 a răspuns:

In ianuare sau in iulie apare asa cred eu... apare sims 4

| anamallmania2 a răspuns:

Vreau sa apara cat mai repede sims 4 de-abia astept!

| deea4 a răspuns:

Imi place foarte mult jocul cu Sims...si as vrea sa vad si eu sims 4
abia astept sa apara cat mai repede

| Alecsandraa a răspuns:

Anu viitor? :o vi se pare! cat a asteptat sims 2 pentru sims 3? si voi credeti ca de pe un an pe altul se vor face sims'uri? straight face intr-adevar. sims3 e o dezamagire t0tala sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exita sims 444444

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

prin 2012-2013winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti suntetirolling on the floor) voi credeti ca jocurile se fac asa repede ca painea? fratilor grafica, ideile, imbunatatiri toate astea de unde le scot? din fund.doamne.peste ani buni.chill nu va convine jucati altceva.sims 2 e ok sims 3 e genial. nimeni na zis nimic de sims 4. jucati barbie si unicornu daca nu va convine.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canditi logic straight facea aparut sims 2 in 2005 si sims 3 in 2009 ...deci 4 ani diferentaplus ca si sims 3 va fi tot pe expansions ca la sims 2 deci mai este pana la sims 4winkingsi oricum sims 3 e o dezamagire totala.grafica ca la sims 2 doar pentru ca sims 2 s-a vandut excelent 8-)sa zicem ca sims 4 apare prin 2013, 2014

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 2 e o minune mie imi place mult, sims 3 nici nu zic da e maspa rau rau foarte naspa si sec, creatori simsurilor e o dezamagire cu sims 3... va zic eu lala! nu is multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sims 1, 2, 3 dar imi trebuie 4 si habar n-am cand apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sims4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims - 2000, Sims 2 - 2004, Sims 3 - 2009, Sims 4, probabil, 2014-2015

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai da multa cred ca vor fi inbunatatine nu va fi total diferit asa ca sunt sigura ca va aparea prin 2010 -2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa apara in 20011 si apoi vei fii foarte chiar foarte bland.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt sims 3 este abia la inceput. urmeaza sa fie lansat in septembrie un alt stuff pack dupa care se vor mai lansa si alte stuff pack-uri si pachete de expansiune. anyway sims 4 va aparea undeva peste 3 chiar 4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dupa mine sims 2 are mai multe lucruri faine si mai noi de cat sims 3.happy! Da dar oricum ca grafica sims 3 il intrece pe sims 2.
Sa vedem cum o sa fie sims 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Precis prin 2015-2016. Daca o sa mai existam pe atunciwinking. ca sims 3 o sa aiba EPS(Expasions Packs)
ca si sims 2. + grafica, bla bla... Oricum sims 3 e naspa rau. fara cheaturi multe... e de cacao laughingwinking

| ElenaRy a răspuns:

Nu cred sa mai apara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa apara prin 2012-2014.
abia acum la jumatatea lui 2010 a fost scos sims 3 ambitions si din cate am inteles trebuie sa mai apara pe putin 2-3 expansionuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca va aparea curand in fine stiti ce nu inteleg de ce va plangeti ca sims 3 e naspa daca va jucati in continuare este adevarat ca sims 2 este mai interesant dar sims 3 il intrece

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim sinceri voi chiar nu ganditi credeti ca fac jocurile la banda aveti rabdare de abia a aparut sims 3 sims 4 in niciun caz nu apare acum hai sa fim seriosi nu vreau sa te jignesc dar ar fi trebuit sa te gandesti putin ligic(serios chiar nu am nimic cu tine)

| madaaxD a răspuns:

Prea va grabitzi... evident ca va aparea ceva mai tarziu.tongue adica prin 2011 2012 daca nu chiar 2013

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2014