| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa joc Minecraft, apas pe SinglePlayer, imi fac o lume, dar in loc sa imi scrie sus cum scria inainte: "Minecraft 1.6.2", scria "Minecraft 1.6.2 (Not Responding). Ce fac?

1 răspuns:
| KniF3Official a răspuns:

Poi Not Responding inseamna Nu Raspunde inseamna ca a intampinat o eroare sau ai calculator de lemn...dar ca sa-ti mg mai bine apesi CTRL+ALT+DELETE si daca ai win 7 apesi pe Task Manager (Manager Activitati) si te duci la procese si cauti un proces: javaw dai click dreapta pe si dai stabilire prioritate si dai Mare (Nu timp Real) si gata big grin