| Doridd a întrebat:

Care este cel mai misto need for speed? thinking

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

NFS 2000: Porsche a fost si va ramine mult timp cel mai bun din serie. The Run e interesant, insa iti trebuie un calculator destul de puternic pentru a te bucura de el. In rest, au mai fost citeva straluciri (Shift, de exemplu), si o gramada de rateuri pentru copii de 12 ani, gen Undercover sau Underground.

3 răspunsuri:
| M1rIfiC a răspuns:

Poi cel mai misto nfs pana acu e need for speed The Run, dar mai sunt undercover, shift, undergorund... funda?

| Sasoo21 a răspuns:

Need For Speed Carbon

| GaBByzZuuuuuu a răspuns:

Eu m-am jucat NFS Underground 2, NFS Most Wanted 2005, NFS Carbon si NFS No Limits pe Android sunt un mare fan al serii si as vrea sa ma joc si NFS Most Wanted 2012 cat de curand dar si de NFS The Run, NFS Rivals si NFS 2015 chiar cele mai bune NFS-URI sunt NFS MW 2005 si NFS UD 2 dupa parerea multora mie NFS MW 2005 mi-a placut mult jocul copilariei mele dar eu cred ca NFS MW 2012 si NFS Rivals sau NFS 2015 au o grafica excelenta chiar daca nu mai sunt acele NFS vechi si pe ANDROID No Limits este destul de OK asa ca iti sugerez NFS-URILE din 2004, 2005, 2006 ca sunt inca jucate si frumoase dar si cele din 2011, 2012, 2013 si 2015 pentru grafica si masinile noi.