| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai populat server privat de World Of Warcraft romanesc? si cati player are on?

Răspuns Câştigător
| UnPisic a răspuns:

Cel mai popular Server Privat de WoW pe moment e Freakz. De obicei sunt 1000-2000 de oameni online si cel mai mult au avut 4700 la un momentdat. Sunt cateva bug-uri insa se poate juca si (majoritatea) playerilor sunt amabili. S-ar putea sa mai gasesti cate un englez din moment ce acum are 1 singur server in locde 2 (care era international) dar e ok. Sper ca te-am ajutat chiar daca intrebarea e putin mai veche happy