| xshine a întrebat:

Care imi zice un server privat de metin2 DAU FUNDA! ce as vrea sa aiba acest server sa fie multi playeri nu conteaza natalitatea lor...as vrea sa numi enumerati urmatoarele servere... Empire metin2, metin2fun.metin2guabina.metin2united.metin2gx,met in2tim lunaris-online.earthmt2.apolomt2.hiroko2. Vreau cv server interesant smecher populat dau funda pentru cel mai smecher server,

Răspuns Câştigător
| CavalerulDreptatii a răspuns:

Da
cauta pe internet Hammer Metin2
Este pvp
nu este lag, dar sunt in jur de 100-200 care au cont pe fiecare tara.
sau. Xtreme Metin2.si ala este fain.Cataclysm ii cool.
si nu te chinuii sa cauti
daca dai un copy paste pe goagal ii in fata ta:)
Funda?:O
sau te invat sa spargi conturi pe ro:)
am spart unul de 57 si iti zic, nu mi-a parut rau
daca vrei sa spargi conturi...add me in Yahoo!
WarPurp@yahoo.ro
app
un top 100 de metin2(server):
http://topofgames.com/Metin2/