| Kawaii_KAy_2003 a întrebat:

Care joaca 8 ball pool level mare sau daca ai legendare sa ma ajuti sa cresc si eu si sa fac legendare sau sa imi dai un cont mi-e cu o legendara sau o epica astept link Facebook vostru

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Eu ti-as da, dar ar trebui sa iti dau si id si pw de la Facebook, ceea ce nu sunt de acord. dar iti dau niste ponturi : joaca pe tableta mare, e mai usor sa bagi bilele, cand joci sa ai o rigla care o pui pe directia traiectoriei a bilei. succes