| Ghiurau_George_1997 a întrebat:

Care-mi poate da link de unde pot scoate Video COntroler VGA compatible da sa fie bun, am descarcat multe depe google si nu au fost bune pentru placa mea video... de preferat ar fi mai bine mai multe linkuri in caz ca celalalt nu mergebig grin pentru cel caremi da linkul cu bga care se potriveste la pc-ul meu dau fundabig grin

2 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

Daca sti tu cum se numeste placa o sa ne ajutoa forte mult la cautari. Daca stiu cum se numeste cauta pe net Video Controler VGA compatible NUMELE placi si o sa gasesti sigur.

| Ghiurau_George_1997 explică:

Da asta-i problema ca nu stiu ca e palca incorporata si e mai greu...