| nExTwHo a întrebat:

Care stie de unde pot lua un serverfiles de metin2 cu arme si armuri beta?

1 răspuns:
| LightBox a răspuns:

Am facut eu un serverfiles! Ar fi trebuit sa il vand dar am zis sa nu fiu din alahappy
Descriere serverfiles:
1.Arme&Armuri beta implemetate si functionale!
2.Biologul ca pe RO!
3.Catacomba&Camera cristalului au fost implementate!
4.Costumele au fost implementate!
5.Sistemul de pet-uri a fost implementat!
6.Sistemul de energie a fost implementat si functioneaza pe baza de fragmente!
7. Dansul GangnamStyle implementat!

Buguri:
Bug la costume (Nu se dau jos din casuta cu click dar il voi rezolva cat de curand...)
Bug arme (Arma beta la shaman nu da DMG!)
Rezolvare bug dmg: Intri in Navicat, intri in data de baze a serverului de unde te faci si GM, te duci la player>item_proto si acolo cauti arma de shaman (clopot si evantai) si la addon-tipe modifici ce scrie acolo si pui 0.

Link download ServerFile: https://mega.co.nz/#! 1lkE0SDS! XObbFRqNoJG8OTXDHI7wDi5yvvxYSWl8m7-NVi6EN0Y

Link client: https://mega.co.nz/#! 08lQUQrS! BpdToxnsbLmpFodgWdh8hmKjo8NifgMrl8_rKi8r78c

Date de logare:
-Server> ID: root
Pass: lightbox

-Navicat> ID: root
Pass: timberlake

-Filezilla> ID: root
Pass: lightbox

-Cont de teste> ID: admin
Pass: lightbox

Sper ca te-am ajutat!