| anonim_4396 a întrebat:

Care stie un mt2 fain pvm-pvp identic cu lunaris-online

Răspuns Câştigător
| HeadShotttttt a răspuns:

Buna! Metin2 Alpine, Metin2 Apollo PvP-Server, Metin2 Hammer, Metin2 Dinamik-PvP Server, Metin2 Mondial-PvP Server, Metin2 United-PvP Server, Metin2 Final Longju2 -PvP Server, Metin Bm-PvP Server.Cam atat, sper ca ti-am fost de ajutor, pa pa!

1 răspuns:
| Ace77 a răspuns:

Dupa mine Lunaris, Adventure, Black Night Is cele mai tari vrei unu mai simplu cu rate mici Black Night Si daca vrei sa ai Arme de 75 Albe incearca Adventure.