| seby123 a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun joc din lista aceasta :Scarface

-Mafia

-Total Overdose

-True Crime

-Just Cause

-The Godfather

-Saints Row

-25 To Life

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| seby123 explică:

Marlboro imi trimiti u un mesaj ca eu nu pot sa trimit sau zi-mi aici codul pentru Fraps Te rog din suflet mersi mult

| procust a răspuns:

Eu zic ca Saints Row si Mafia sunt cele mai tari!

| beyonddarkness a răspuns:

The Godfather big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarface si Saints Row

| mihneatomescu a răspuns:

The godfather

| Castig001 a răspuns:

Conteaza care iti place mie din lista imi place cel mai mult saints row the godfather si just cause eu iti propun the godfather 2 saints row 2 si just cause 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mafia pana la capat!

| HεεЌεЯε a răspuns:

Acum au aparut si alte versiuni, eu as alege: Mafia(2),Saints row(2, 3-te third, 4), si Junst cause (2)

| aumih16 a răspuns:

Scarface Mafia si Godfather sunt cele mai bune fara discutie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Saint Row