| StoicaAndi a întrebat:

Caut cele mai faine jocuri din lume de gen assassin creed 1 2 3 cine stie jocuri simi spune cele mai multe vot+funda

Răspuns Câştigător
| CrytekEngine6 a răspuns:

Devil May Cry 3, 4, Call of Duty Black Ops, Assasin Creed toate seriile st misto, Crysis 2, Crysis Modern Warfare, Spiderman Web of Shadows, Batman Arkham Asylum, Spiderman Shattered Dimensions, Mortal Kombat 9, Ghost Rider, NFS Hot Pursuit, Undercover, Underground, Shift 2 Unleashed, The Sims 2, 3. PS: Ti'am spus tot ce am jucat eu.

2 răspunsuri:
| StoicaAndi explică:

Toate care leai zis tu le stiu altele? plus le si am

| Cezar_Grigoras_1996 a răspuns:

Mass Effect 3; Dead Space 1, 2, 3 cele mai tari iti zic eubig grin