| luga a întrebat:

Caut hack pentru bootcamp la transformice si nu gasesc imi puteti da si mie unul va rog frumos? FUNDA CLAR. *am cheat engine 6.2 si nu stiu sa l folosesc prea bine sper ca si cu asta sa ma ajutati. big grin

1 răspuns:
| Laurentiu_George_1993 a răspuns:

Pornesti cheat engine sus in stanga iti va straluci ceva apesi pe el apesi jocul pe care vrei sal hackui daca sunt bani sau diamante sau orice altcceva scrii suma respectiva dai first scan apoi mai omori un monstru sau ceva si pui urmatoarea suma care tia dato adica daca tu ca si bani ai 2444 si ai omorat un monstru si ai 2445 pui 2445 si dai next scan si apoi daca ti-a dat un rezultat in stanga apesi dublu click pe el si apoi schimbi value cu cat vrei tu 9999999999 ceva de genu dar nu merg la jocurile tip facebook adica acolo ar merge dar cu alte hackuri in fine ceea ce ai putea sa hackuiesti ar fi jocuri single player sau cele de pe kongregate
succes si nu stiu hack de bootcamp dar cheat engine ar putea merge incercare moarte n-are