| GaNsTaR a întrebat:

Caut si eu un server de samp role play nu stunt dar sa fie hostat si cu un game mode bun. imi ziceti si mie un server de samp role play in care as putea deveni admin? daca aveti careva sau stiti vreun server de samp role play dati-mi add la Y! M: davidcool_boy + BUZZ!

Răspuns Câştigător
| RedForcer a răspuns:

Www.forteam.ro/forum! Avem server samp,+25 playeri in timpul zilei(deschis de 4 zile) Ai sansa la lider, GM-ul e foarte frumos! Probeaza. de ceva da-mi add la y! m : gabiku93@yahoo.com

32 răspunsuri:
| Robica06396 a răspuns:

HostName: Furiosii.Ro: 20 ON = 3 RP + 50k.
Address: 94.176.163.32:7777
Players: 17 / 59
Ping: 12
Mode: Furiosii.Ro RPG v1.1
Map: San Andreas

Este deschis azi si deja sunt +25 playeri!
Te asteptam.

| Cloud16 a răspuns:

Intra pe rpg.booter.ro, un server proaspat deschis! te asteptam!