| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri co-op si free de pe steam imi recomandati? Dar nu team fortres 2

Răspuns Câştigător
| TomyBrave2019 a răspuns:

Zula Europe, CS:GO, Black Squad (sunt toate de tipul shooter dar sunt super) recomand Zula cel mai mult pentru că acolo nu sunt hackeri ca la CS:GO. E un joc super bine optimizat și merge perfect. Ai loadout-urile tale. Ai skinuri pe orice armă, grenadă, cuțit. Ai o varietate de arme și cuțite la dispoziție. Poți să le cumperi permanent cu bani din joc. Dacă vrei și bani reali. Ai o varietate de hărți și moduri de joc. Este un joc super! E complet free dacă nu ești genul care bagă bani în jocuri. E perfect. Eu am vreo 500 și ceva de ore în acel joc și nu m-am plictisit. Te poți juca oricât și nu te plictisești. Durează foarte puțin să intri în meciuri. Faci level repede.
Aș zice că e și mai bun ca CS:GO-ul! Acolo îți sare ținta și vin hackerii peste tine și etc.
Distracție plăcuta!

2 răspunsuri:
| cris54321 a răspuns:

Paladins

| gamersamp12 a răspuns:

Planetside2 se pot bate cate 10000 de jucatori o data pe aceeasi harta si e co-op.