| MarioTGK a întrebat:

Ce jocuri cu avioane imi recomandati? (in afara de war thunder pe care il joc si daca jucati si voi lasati id-ul)
Vreau sa fie cu avioane moderne nu din al 2-lea razboi mondial si sa fie cu grafici bune

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca joci WT atunci stai chill. Ce vrei mai mult de atit? In alta ordine de idei, ai incercat Tom Clancy's H.A.W.X? Simulator hardcore si cam pe bani (dar poti juca si moca) e DCS - http://www.digitalcombatsimulator.com. EXTREM de realistic.