| MaryWhiteRose a întrebat:

Ce jocuri gen ipandanda stiti? Daca n-ati auzit cautati pe net ipandanda, si gasiti.Mai exista si pentru club penguin:ultimate penguin v4 si pentru transformice:transformika dar altele nu mai stiu.Stiti cumva daca exista o astfel de varianta si pentru free realms sau alte jocuri? Sau cum pot gasi un hack pentru free realms?
P.S. Nu ma injurati, le vreau pentru o prietena laughing.

1 răspuns:
| biadulce a răspuns:

Pai nu prea exista pentru ipandanda.Dar pentru club penguin stiu http://freepengu.in/
Pentru transformice:Heromice, spacemice.