| KIibrDM a întrebat:

Ce jocuri Mortal Kombat este pentru PC si de unde le pot descarca?

Funda

Răspuns Câştigător
| Angel_2729 a răspuns:

Iti recomand noul Mortal Kombat 9...presupun ca a aparut si pe PC linkul inca il mai caut dar promit ca daca il gasesc til dau [angel_on_earth50@yahoo.com contact meewinking]

2 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Eu iti recomand Mortal Kombat 4. Este pentru PC si il poti descarca de aici: http://megaupload.com/? d=HKUBSJ1E
Succes!

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Da bai si eu caut jocuri care este pentru PC.da mai caut si un joc care sunt pe pc da am uitat cum ii zice.vai de cartea voastra