| DanielVălean a întrebat:

Ce jocuri online pe steam sau gratuite sunt pe care le pot juca cu un prieten sau mai multi?

Răspuns Câştigător
| PisicaNirvanista a răspuns:

1. Team Fortress 2: Shooter, foarte fain, eu joc cam de doi ani si inca nu ma plictisesc. E distractiv sa te joci si cu prietenii.
2. Dota 2: MOBA, destul de greu, s-ar putea sa nu-ti placa, daca vrei un MOBA mai distractiv si mai usor, incearca League of Legends, desi nu e pe steam.
3.Transformice? Nu-i neaparat o propunere serioasa, in functie de ce varsta ai s-ar putea sa-ti placa
4. Dirty Bomb: Tot un shooter fain, l-am jucat destul de putin, dar este distractiv.
5.Super Monday Night Combat: Iarasi un shooter, de data asta nu asa de fain, foarte asemanator cu Team Fortress 2 din multe puncte de vedere. Are o comunitate destul de moarta.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Portal 2;
Team Fortress 2;
Crossfire;
Dead Space 3;
Max Payne 3;
Sleeping Dogs.