| LeEu a întrebat:

Ce jocuri pentru PC imi recomandati? Sa fie de actiune-aventura. FUNDA!

5 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Prototype 2, S4League, Dragon Nest, Continent Of The Ninth, Cabal, Aion.

| CasiBoss2 a răspuns:

Ti-as recomanda sa joci batman arkam city sau batman arkam aslyum.

| oK3 a răspuns:

Sniper elite 2 (grafica face tot jocul e super)
max payne 1, 2 super tare jocu
counter-strike mai socializezi un pic e fain
call of duty oricare vrei e tare
need for speed tare
pes 2012 2010
fifa 2012 2010
mafia 2 asta ti-l recomand cel mai tare joc
funda please

| Gaby_Gabitzu_1993 a răspuns:

Call of duty - toate variantele sunt tari. Inveti si istorie in acelasi timp :))

Mafia 2
Assasin Creed - toate ( sa le iei la rand ca sunt cumva legate intre ele )

Left 4 Dead - shooter, zombie, super in multiplayer

GTA - toate seriile

Dead Space - Daca iti place shooter horror.

STALKER - Shooter, vorba despre explozia de la Cernobyl, anomalii, o atmosfera super.

Uncharted 3 Drakes Deception - super

ClearSky - shooter

Call of Pripyat - shooter horror

Quake - Daca iti place un shooter fara aim, multiplayer sau single player. Oricum ai juca e super...

Team Fortress 2 - shooter, allso e super si in multiplayer.

Battle Field - toate seriile

Half life 1 si 2 - shootere cu poveste super si putin horror, dar super.

Si uite aici un video cu inca 10 jocuri SHOOTERE. Cu detalii despre fiecare etc.
http://www.youtube.com/watch?v=HC95Iz8Gtbc

Sper ca ti-am fost de ajutor!
Daca da, te rog o funda, cel putin pentru efortu' depus!

| CS45 a răspuns:

Sniper V2
Pirates Of Caraibean.