| AsVreaEu a întrebat:

Ce metine private stiti cu otel+9 si arme legendare in mag etc. App:in afara de mt2 hammer
SA MEARGA SITU
FUNDDDAAAAbig grin

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

A pai raspunsul e simplu:Metin2Oriental,Site:scrii pe google (nu acolo sus acolo jos)www.orientalmetin2.ro acolo iti da mai multe linkuri tu dai pe primul(la primul link iti va scrie asa:Oriental Metin2-Private Server)si dai inregistrare, iti faci cont si dai dupa la download si sa stii ca cand vrei sal downloadezi sa stii ca trebuie sai dai in jos de tot si iti vor aparea 3 imagini iar va trebui sai dai pe a 2 si ti se va deschide o noua pagina de google apoi trebuie sai dai Regular Download ti se va descarca si Boom! Bomm! Cel mai belea metin ti se va deschide in fata! Bafta! Eu ma numesc SenseyMaster daca iti faci cont te pot ajuta iti dau iteme te cresc pe gratis! SI ai arme epice la mag pe gratis! Ai de toate! Si iti da direct 80kk! Eu ti las recomanda cai f belea! Iti mai zic inca odata Bafata si noroc!