| SirAnarchyOSD a întrebat:

Ce parere aveti despre minecraftpremiumgenerator.net? Functioneaza?
Intr-un fel mi se pare ca e asemanator cu o schema piramidala. Inviti 5 prieteni ca sa ai un cont premium, iar daca la randul lor vor sa aiba un cont trebuie sa invite alti 5 prieteni.

2 răspunsuri:
| GeorgeMojoiu a răspuns:

Este un site reusit, se merita schema asta. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge! La sfarsit iti va da un Survey! Adica trebuie sa platesti bani ca sa treci si chestii din astea! Mai bine economisesti 2 alocatii si il cumperi big grin