| Robert17x a întrebat:

Ce rank ar trebui sa am pe CS:GO daca am 1500 de ore pe el?

1 răspuns:
| Andresso a răspuns:

Nu conteaza cate ore ai, conteaza daca iti place sa joci acest joc si sa fii mereu de ajutor(informatii multe cu echipa la fiecare meci competitive)
Eu am avut LEM in 2014 din 180 ore, dupa m-am lasat, am revenit in 2017 si am intalnit multi codati si n-am mai putut sa trec nici macar de DMG la peste 1500 ore. Acum ma mai joc doar in vacantele mici(nu de vara) si in timpul scolii si am facut 2100 ore si tot am ramas la dmg, numai ca nu mai joc cu aceeasi placere ca inainte.

Nu stiu ce rank ar trebui sa ai la orele astea... depinde cum joci... eu sunt genul care pusheaza anapoda sa suprind inamicul si-mi iese de obicei si fac mereu foarte multe killuri (evident ca am si death-uri destule).

As zice ca ar trebui sa ai minim mg2, dar cu codatii astia mai greu...