| Despa9 a întrebat:

Ce RPG va place din lista :
1)Diablo
2)Lineage
3)WoW
4)LoL
5)Metin 2
6)TalesOfPirates
7)Silkroad

Răspuns Câştigător
| MMORPG a răspuns:

Astea sunt mmorpg happy si nu prea imi plac pentru ca majoritatea au grafica ----- si de lag numai vb (linegea) sunt player de 8-12 ani cu care nu poti sa discuti (metin2) si in care trebuie sa platesti ca sa ai un charr decent(WoW) TalesOfPirates nu am incercat deci nu comentez si Silkroad e cam vechi daca vrei o lista cu mmo sa imi spui happy diablo numai vb a fost interesant la vremea lui da acum numai am placerea aia sa il joc iar LoL prezinta foarte putin interes... ps:Joc de 5 ani mmorpg stiu cu ce se mananca momentan joc Jade Dynasty de la PerfectWorld da am jucat aproape toate mmo oricum o sa apara AgeOfWulin (aerial combat, Marital Arts tot tacamu cred ca o sa fie cv de el ) Sal happy

3 răspunsuri:
| hkr a răspuns:

Dintre cele de aici Diablo.

| Flor1nC23 a răspuns:

Acestea sunt MMORPG, nu RPG tongue. Cel mai tare joc cu siguranta este Diablo

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

WoW am jucat pe original de cand s-a lansat si am jucat si diablo 2 iar lol am jucat de un an si este mai bun decat dota dupa parearea mea. Acum vreau sa imi iau diablo 3 ca de wow si lol m-am lasat. Cat despre restul pot spune ca sunt naspa.