| Alex_5262 a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi mearga League Of Legends pe o placa ATI Radeon 9200 128 mb?

2 răspunsuri:
| albertinoportar a răspuns:

SAlut stii care e diferenta de o placa grafica ati radeon 8800 fata de ati radeon 9200 ca are 256mb si asta ii permite sa joace asa cu 128 cum ai u nu faci nimic ia-ti alta te sfatuiesc sa iti iei un comp i3 adica procesor i3 placa grafica gtx250 cu astea iti merg toate jocurile pana in 2025 absolut toate pe cuvantul meu de onoare vesca iti cere minim 2 gb ram nu te costa mult toate acestea doar intre 17-25 milioane compu asta la bucata! din magazin vreo 40 50 milioane

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Tiam mai spus odata la cealalta intrebare...