| asdadas a întrebat:

Ce servere de sa:mp jucat sa fie stunt da in afara de rss? Funda

3 răspunsuri:
| Kaennox a răspuns:

Romania Play Ground, mai e...mai degraba cauti la hosted si scrii la ce e deasupra mapei ro, si atat, apoi iti vor da toate serverele romanesti si stunt!winking

| Life4Fun a răspuns:

Ala e cel mai bun romanesc daca vrei sunt cauti la hosted acolo si ai o gramada. Apropo da-mi si mie adresa de la Romania super stunt daca mai e deschis.laughingCa eu am pierdut-o.

| asdadas explică:

Ia uite ip-ul de la rss 176.9.46.88:7777 si da mai e deschis.