| Stephh a întrebat:

Ce Sims vi se pare mai tare şi de ce dintre : Sims 2 Apartment Life, Sims 2 Pets, The Sims 3, Sims2 university, Sims 2 superstar, Sims 2 seasone, Sims 2 nightlife, The Sims 3 World Adventures, The Sims 3 Hot and Stuff, The Sims 3 Late Night.
Aş vrea să încep să joc.Dar nu ştiu care e cel mai tare şi cel mai bun.Având în vedere că nu m-a impresionat niciunul pâna acum şi ştiu doar să duc caracterele la baie, sa manance şi să doarmă laughing.Şi un link vă rog happy. Fundiţă :*!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Toate expansion şi stuff packs de la The Sims 2, împreună. Crede-mă, împreună îţi dau un joc briliant, cu o grămadă de chestii de făcut, nu doar să-i duci la baie, să îi pui să mănânce şi să doarmă. Bine, mai fain e şi atunci când mai trişezi puţin, şi le faci o viaţă ca-n filme laughing De The Sims 3 nu ştiu ce să îţi spun, pentru că nu l-am jucat decât foarte foarte puţin (îmi cam dădea rateuri pc-ul) şi şi cât l-am jucat, nu mi-a plăcut absolut deloc.
Ţi-aş sugera să îţi instalezi odată jocul simplu, fără niciun alt pack şi să-l înveţi până te plictiseşti de el. Apoi îţi instalezi peste câte pachete vrei happy