| Solix a întrebat:

Ce traseu are/parcurge mai exact un autobuz in Gta Vice City in cele 2 insule/orase?
Joc si gta IV,San Andreas insa vice city ramane un joc de referinta,foarte frumis pentru mine,este cineva care il mai joaca?
Si inca o intrebare:In gta iv si gta V,San Andreas merge sau nu sa fac trasee cy autobuzul ca in vice city? Adica sa opresti in statii si calatorii sa urce? Daca ny,de ce nu merge sau nu se gandeste nimeni la asa ceva? Mai ales ca sunt jocuri mai avansate? GTA simuleaza foarte bine mukte lucruri, de ce nu ar simula si transportul in comun mai bine? Adica din cate stiu in San Andreas si 4 si 5 nu merge sa faci traseu cu busul insa in vice city merge.Si poate doar in el.
De ce?
Si nu ma intrebati ce am cu autobuzele astea, pur si simplu am o pasiune pentru ele.Si pentru microbuze, tramvaie etclaughingPoate suna mai ciudat dar aia e.

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu au fost implementate in jocurile mai noi, pur si simplu pentru ca mai nimeni nu le foloseste. Ca sa implementezi chestii in jocuri mai precum GTA, iti trebuie o gramada de bani pentru ca ai o gramada de angajati si extra costuri. Asa ca, daca ei considera ca nu merita facut asa ceva, prefera sa investeasca timpul si resursele in ceva mai important. Imi pare rau sa aud ca astia nu iti inteleg pasiunea. happy