| melisameli13 a întrebat:

Ce trebuie sa fac la lady popular ca sa imi iau un loc de munca ca-mi spune ca nu pot ca nu-s calificata? funda mare dau!

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pentru a începe să lucreze, domnişoara ta trebuie întâi să termine un curs de formare profesional.Ca sa faci un curs du-te la birou locuri de munca din oras si dai in stanga pe cursuri.Sunt unele cursuri care nu le poti face in functie de nivel, bani si iq. Daca esti noua in joc fa cursul de bucatari care costa 250 de dolari cursul va dura o zi de exemplu incepi cursul al ora 8 iar maine tot la ora 8 va fi gata. Sper ca te-am ajutat. Bafta

1 răspuns:
| lawynutza a răspuns:

In lady popular sunt niste cursuri care trebuie sa le urmezi un timp dupa care te poti angaja funda?