| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Ce va place mai mult jocurile online sau sa va jucati decat voi cu pc-ul?

3 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Acum depinde de ce jocuri vorbesti, eu joc numai jocuri online nu doar pentru gameplay ci mai mult ca sa vorbesc cu alti oameni (In engleza) pentru ca e mult mai amuzant cand te joci si vorbesti cu cineva in acelasi timp decat sa stai pe un joc offline (parerea mea)

| FuBu a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa joci jocuri online pentru. ca asa nu te vei plictisi si o sa poti sa joci si cu alti prieteni, dar daca vrei poti sa joci si jocuri pe PC pentru. ca-s faine si alea.Eu iti recomand (Nfs carbon, undercover, hot pursuit si nfs most wanted)(call of duty black ops si silent hill 4)...

| reppo2009 a răspuns:

Depinde.Imi plac jocurile in care joc eu dar joc Multiplayer cu altii playeri...Joc un joc de calitate cu grafica buna + interactiune cu alti playeri Romani sau Straini.