| anonim_4396 a întrebat:

Ceva jocuri noi cu grafica foarte faina pentru. PC imi spuneti?
Sa nu fie SF

3 răspunsuri:
| GeaniBirloi a răspuns:

Battlefield bad company2, Battlefield 3, Call of Duty modern warfare 2, 3, Black oops, Need for Speed Shift 2, The Run, Syndicate, Alan Wake(horror). Mai sunt dar nu-mi vin in minte acum

| Krauser a răspuns:

Battlefield 2-3, need for speed under cover-need for speed the run, call of duty 6-8.

| AskAlex a răspuns:

Battlefield MW3, Battlefield 3, NFS: The Run, Rioge Racer Unbounded, Mass Effect 3(E SF dar jocul merita incercat), Sunt multe dar majoritatea sunt SF...