| Roberto_RoBy_1998 a întrebat:

Cine are sa imi dea si mie un homepage de metin2 ca pe metin2 xpub nu -mi pasa daca e html sau http doar dati-mi un link de download dau funda! :X

1 răspuns:
| daniel123wsr a răspuns:

Salut! Nu te mai juca "metin2". Daca vrei un joc cu actiune cu grafica buna cu multe lumini si culori iti sugerez sa astepti catva timp ca sa apara pe net Blade&Soul 2.0. Daca chiar doresti un metin2 iti recomand metin2 normalul. Daca cresti mai greu o sa ti se para ma misto. Crede-ma si eu eram obsedat de aceste jocuri...