| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Cine are un hack pentru Boos-uri free la NFS World? Sa nu imi trebuiasca parola sau sa completez "SURVEYS"! Dau Funda + Vot!

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ma FOARTE indoiesc ca exista unul. Cel putin unul gratuit nu exista cu siguranta.
Daca exista unul, este cu plata, si probabil hack-ul acesta a fost pus tot de ElectronicArts.
Si te-as ruga frumos sa nu mai dezinformezi oamenii! Nu esti utilizator senior si nu ai drept sa dai vot. Ce vot imi dai tu mie?