| GAmesh07 a întrebat:

Cine imi da un cont pe un server privat de metin? Daca este sa imi dati si siteul. Pls funda

Răspuns Câştigător
| Danutu a răspuns:

Fa-ti cont doar ca GM de pe serverele astea iti dau direct lv 99

Nume Server:DeceptionMetin2

Owner:[GA]Shuringun
Server Status:Online
MC:5.4.10.117

Rate
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte:1000%
Fierar:100% Sansa

Timp Online:18-20/24
Buguri Rezolvate:Toate
Regat:Albastru

Forum:Inregistrare/Logare
Site:Inregistrare/Logare
Client & Luncher: Inregistrare/Logare

Hamachi: DeceptionMt2/1 ...Pana la /20 (momentan)
Parola Hamachi:123

Video:-------
Poze:
1.Negustorul de arme -->din care ies arme epice -->Inregistrare/Logare
2.negustorul de armuri--> din care nu se face king! King doar pentru gm sa fie o balanta intre playeri-->Inregistrare/Logare
3.negustoare de diverse-->Inregistrare/Logare
Si vom pune si Celelalte npc-uri pe parcursc le vom pune in map 1.

Descriere:Este un server Pvp Normal, fara arme noi implementate doar acele care sunt de demult+cateva epice.La inceput se da lvl 66, cal lvl 11, bani:10 miloane deoarece in shopuri gasiti tot ce vreti echipament lvl 60+. Ratele sunt 1000% toate.Gm sunt de treaba ajuta playerii nu dau iteme,nu dau bani, Dau grad in functie de comportamentul playerului(Grad doar cu +). Fierarul nu cere iteme, sansa este 100%. Aveti npc G si P. Level maxim 255.Pentru detalii acesati :http://deception.ro.tl sau Emailul nostru : deceptionmetin@yahoo.com ori deception@metin2.ro

Nume Server:WhiteMetin2

Owner:d3nYo
Server Status:ON
MC:5.69.235.26

Rate-PvP
Experienta:PvP
Yang:Pvp
Obiecte:PvP
Fierar:PvP

Timp Online:de dimi pana seara 10-11
Buguri Rezolvate:
Regat:Blue

Forum:www.whitemt2.forumattivo.org
Site:5.69.235.26
Client & Luncher:

Hamachi:WhiteMt2-1.1 WhiteMt2-2.2
Parola Hamachi:123

4 răspunsuri:
| Danutu a răspuns:

Pai trebuie sa intre GM pe hamachi de aia nu-ti va merge

| SPYKER a răspuns:

Daca vrei pe alt sv privat... xpubmt2 e pvm iti dau cont de lvl 116 daca vrei baga idul de mess boosu_cel_tare bft

| GAmesh07 explică:

Duhuletzu mie nu-mi merge sa fac cont pentru ca imi da eroare cand intru

| GAmesh07 explică:

Pai cand nevoia intra gm?