| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Unreal Tournament 2004 (UT2004)? Vreau prieteni pe el!

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

Eu! funda?

1 răspuns:
| 5Card a răspuns:

FRATE deci nu mai joaca nimeti ut2004 ***NU ESTE POPULAR*** Descaraca UT99 GAME OF THE YEAR EDITION (GOTY) ***e cu mult mai popular decat UT2004 (UT2) [te poti juca onlyne dai pe FIND INTERNET GAMES si selectezi modul jocului #GAMETYPE# Deathmatch sau celelalte si astepti cateva secunde si apar serverele]---la UT SERVERS o sa apara un server numit MONSTER HUNT ATOMIC II si dai click dreapta pe el si dai pe PLAY ON THIS SERVER sau poti da la ADD FAVORITE si va aparea la FAVORITE ferestra Acolo cautama cu numele meu: Wolf Serveru e MONSTER HUNT (vanatoare de monstrii) Daca dai pe F1 o sa apara Playerii care is pe server si TOP 10 iar dedesubt va aparea PUNCTELE tale cate ai acumulat jucand pe acel server... Deci e ca pe UT2004 dar numele difera Invasion=MONSTER HUNT Sper ca o sa faci ce am zis eu sa ne intalnim odata si odata.Ah da am uitat sa-ti zic, ca, este si un admin roman Ranova Ala MHA e numele clanului Deci cam atat am avut de zis BAFTA si sper sa ne intalnim acolo