| SanduDogari2 a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac un server de css V.34 (counter strike source V.34)
[ii dau admin, si il apind cind doreste] DAR SA MEARGA NORMAL
FUNDOIU...

1 răspuns:
| YoH22 a răspuns:

Daca vrei eu te ajut sa faci un sv de cs, de css nu am facut niciodata:(daca reusesti de astept pe www.gamezone-comunity.amforum.net ii comunitatea mea,primesti dns gratuit,redirecte,evidenta, grad pe forum, moderator la categoria ta si multe altele daca vrei ma contactezi pe edy_dud