| SwiTc3r a întrebat:

Cine se joaca metin2 ro sa dea un raspuns urgent! imi tot esueaza pfn(pumnal foaie neagra)la+9 cine stie ce pot face sa nu imi mai esueze? imi zicea la femeia batrana "ai ceva noroc" aveam si vraja karma 1 si tot esua... un raspuns cat mai repede posibil!

Răspuns Câştigător
| Furti a răspuns:

Incearca sa iti iei Pergament Binecuvantat sigur reusesti daca nu iti scade un lvl la pfn adica din +8 til face +7 sper ca te-am ajutat bafta. Deci Funda?

5 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

1 raspuns:pai sunt mai multe posibilitati de exemplu du-te la fierarul care anbunatateste mai bine itm sau ia-ti un pergament non esuare care scade sansa de esuare la 1 funda?

| CainePeVine a răspuns:

Eu aveam vraja karma+mare noroc si tot esua, mai era prostia aia sa dai de 4 ori nu a 5-a da dar nu influenteaza cu nimic, cred...

| BananaSuparata a răspuns:

Mie la facut plus si la citit carti mergi in tara de foc ca e mai gol.Dai jos itemele toate si fugi in fata si fugi si fugi peste 5 sec bagi la + sau dai click pe carte si merge.Mie mi-a mers de 4-5 ori intruna.

| CocaCola123 a răspuns:

Deci te duci pe ch4 cat e mai gol iei 6 armuri de 1 +0 lasi pfn+8 deoparte si bagi toate armurile pana la cat esueaza dupa aia iei pfn+9 sil bati fierar big grin asa mi-a mers tongue Funda?

| SwiTc3r explică:

Castigator-ul/castigatoarea e Furti pentru cel mai bun raspuns big grin. felicitari!