| Răzvan_Farcaşiu_1994 a întrebat:

Cine stie pune protectie anti-flod pe server de metin2?(firewall) ajutati-ma cu o sugestie un sfat sau daca nu adaugati ID: chinezuutz

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Firewall (trebuie dezactivat) ca sa mearga metinul sau pagina web pentru Playeri.
Iar pentru anti-flood am un link pentru tine daca il respecti nu o sa ai deloc flood pe servar.
http://4metin.ro/php-mysql/anti-flood-pentru-hp-t27064.html

| Răzvan_Farcaşiu_1994 explică:

Ii slab acest firewall l-am pus si este slab mi-a fost spart, eu fac server de metin 24/24 si vreau unu cum trebuie sa numi pierd player-i din cauza flodului...dar thx oricum