| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie servere samp non-stop sa aiba minim 20 playeri online, sa fie mai nou, cum am vazut pe alte servere, sa poti jefuii banca, sa cumperi decodor sa afli codurile de pornire de la masinile altora, cu licenta, pasaport etc, normal funda big grinbig grinbig grin

129 răspunsuri:
| Cotoc_Seby_1998 a răspuns:

HostName: RP.LGZ.RO:RPG Server Versiunea Z
Address: 94.177.106.173:7777
Players: 31 / 50
Ping: 18
Mode: RP.LGZ.RO v2.3
Map: Los Santos

| Lucian50 a răspuns:

HostName: Romania Live Trucking - Online! [Ultra-H.com]
Address: 94.23.208.199:2494
Players: 13 / 20
Ping: 78
Mode: Trucking V2.6.0
Language: Romanian

| PaRAP a răspuns:

HostName: LinkMania SA:MP Lands powered by RDS Bucuresti
Address: samp.linkmania.ro:7777
Players: 2010/ 300
Ping: 40
Mode: Linkmania v.4.2.3
Map: LinkMania's Lands

| geroge a răspuns:

HostName: Romania Super Gaming - Summer | Let's Party!
Address: 93.119.26.213:7777
Players: 11 / 100
Ping: 31
Mode: Romanian Server v1
Map: Stunt-DM-Race-Drift-Jumps-PK

| Willy112 a răspuns:

Samp.tryagain.ro:7777
are 20 playeri zilnic + primesti la inceput 200k banca + 50k mana + lvl 3; de la lvl 4 primesti NRG gratis si la lvl 10 a doua masina personala gratis
si nu uita sa vi in taxi unde eu, Killerman is lider si dau 100k prima intrare

| Ionutelson a răspuns:

Gta.ProNion.ro avem si 100/100

| razvanrus a răspuns:

HostName: Mavro-Gaming | Playeri noi Lv 3 + 10KK! |
Address: 5.154.240.58:7778
Players: 6 / 50
Ping: 27
Mode: Mavro-Gaming 0.0.7
Language: Romana

| JokkkeR a răspuns:

Cel mai bun server de samp stunt: [RO]Drift King Colceag s-a redeschis.
IP: 93.114.222.72:7777
Deocamdata fara playeri dar cu putini admini destul de activi.Intrati si incercati

| DealyRKO a răspuns:

HostName: Devilz 2 arme + masina gratis!
Address: 94.177.106.178:7777
Players: 11 / 50
Ping: 8
Mode: Devilz v0.0.4
Map: San Andreas

| FirefoxSamp a răspuns:

HostName: Romania Trucking Suceava
Address: 188.241.14.98:7778
Players: x/ 50
Ping: 60
Mode: Romania Trucking Suceava
Map: San Andreas sistem vip vip lvl 1 gratis

| FirefoxSamp a răspuns:

HostName:.: Blue-Zone.RO :.|~A Drop Of Reality~| [0.3x]
Address: 82.77.230.78:7777
Players: 13 / 50
Ping: 128
Mode: •™ Blue-Zone v2.8A ™•
Map: • LS || LV •

| alexrapid1 a răspuns:

HostName: GameLife: The GF - Official GodFather[0.3x]
Address: 89.38.246.216:7777
Players: 5 / 50
Ping: 2
Mode: FUNCS-RP V1.0
Map: San Andreas E nou e de pe 31/06/2013 se cauta admin vino si tu playeri vin cat mai multi daca intri da /report alexfcrb m-a adus si eu te voi ajuta cu ce vrei tu!

| Gaby_Tudorache_1998 a răspuns:

Incearca RPG.REDZMAX.RO e cel mai tare server de samp romanesc incearca nu o sa regreti! big grin :X

| MinecraftDenisuk a răspuns:

Servere samp romanesti pro-gaming.samp.ro server samp romanesc samp Romania
servere samp, samp server, servere samp romanesti 2013, servere samp roleplay

[center][img]http://s19.postimg.org/6j65txaz7/6_5_logo_pro_gaming.png[/img][/center]

[b][color=red]Hostname:[/color] [color=black]Pro-Gaming: RPG Server[/color]
[color=red]Versiune SA:MP:[/color] [color=black]0.3x[/color]
[color=red]Sloturi:[/color] [color=black]150[/color]
[color=red]Adresa IP:[/color] [color=green]93.119.26.212:7777[/color]
[color=red]Gamemode:[/color] [color=black]Pro-Gaming v1.0.1[/color]
[color=red]Harta:[/color] [color=black]LS * LV * SF[/color]

[color=red]Forum:[/color] http://pro-gaming.ro

[img]http://img801.imageshack.us/img801/7176/fji.gif[/img] [/b]

[color=red][b]Te-ai saturat sa intri pe tot felul de comunitati fantoma care dispar dupa o luna?[/color]
[color=Orange]Pro-Gaming iti ofera un mediu linistit de a te juca, in prezent la noi te poti juca Counter Strike 1.6 cat si San Andreas MultiPlayer, bineinteles in acelasi timp poti vorbi pe serverul nostru de TeamSpeak 3, pe viitor speram sa deschidem mai multe servere![/color]
[color=red]Intai de toate, pe serverul nostru se incepe de la [color=indigo]level 1[/color] si suma de [color=green]300$[/color], orice jucator nou va avea sansa de a-si cumpara un bun personal, de exemplu o masina, o casa, de ce nu si un business.[/color]

[color=olive]Pe server gasiti urmatoarele factiuni:[/color]

Departamente:
-[color=blue][b]Politia Romana[/b][/color]
-[b][color=darkblue]S.R.I.[/color][/b]
-[color=blue][b]Armata Romana[/b][/color]
Factiuni pasnice:
-[color=red][b]SMURD[/b][/color]
-[color=olive][b]Guvern[/b][/color]
-[color=cyan][b]School Instructor[/b][/color]
-[color=violet][b]Stirile Pro-Gaming[/b][/color]
-[color=yellow][b]Speed Taxi[/b][/color]
-[color=black][b]Remorcari Auto[/b][/color]
Factiuni persiculoase:
-[color=darkred][b]Hitman[/b][/color]
Prostitutie, camatarie, trafic de carne vie, taxa de protectie, droguri - cam asta este trecut în "CV-ul" oricarui interlop care se respecta. Iar Pro-Gaming nu duce lipsa de astfel de playeri care sfideaza legea si terorizeaza cetatenii acestui server:
-[color=cyan][b]Clanul Caran[/b][/color]
-[color=black][b]Clanul Camataru[/b][/color]
-[color=green][b]Clanul Sadoveanu[/b][/color]
-[color=Orange][b]Clanul Duduianu[/b][/color]
-[color=indigo][b]Clanul Sportivilor[/b][/color]
-[color=brown][b]Clanul Vasiloiu[/b][/color]

[color=Orange][b]Pe server gasiti urmatoarele joburi:[/b][/color]

[color=red]Legale:[b]
Fermier
Detectiv
Avocat
Mecanic
Bodyguard
Sofer de autobuz
Boxior
Dealer de masini
Ziarist
Camionagiu
Tractorist
TransportHotdog
Gunoier
Pescar
Ilegale:
Curva
Dealer de droguri
Dealer de arme
[/b][/color]

[color=green][b]Ce contine acest server:[/b][/color]
[color=blue][b]-Sistem de locations (/locations)
-Sistem de war pe teritorii (/ataca)
-Dealership infinit de masini personale
-Peste 70 de case care pot fi cumparate
-Peste 20 de afaceri (Bizuri)
-Puteti asculta radio online (/radio)
-Sistem de agenti (/ajutor [problema])
-Joburile se iau direct de la HQ jobului
-Sistem de event (/eventhelp)
-Sistem de portbagaj (/trunk) in care puteti pune arme, armura.
-Sistem de jefuire al bancii cu vanul
-O curte a inchisorii de maxima securitate pazita de armata[/b][/color]
[color=green][b]===========================
Fondator: Indecen3T
Contact: pro.gaming2012@yahoo.com /indecen3T@yahoo.com
===========================[/b][/color]
[color=red][b]Multe altele descoperiti voi pe server![/b][/color]
GO GO! SEARA SE DAU $ si LVL up!

| FernyZU a răspuns:

Deschiderea serverului de SA:MP RPG.GAMESTYLE.RO.

Data programata: 14.12. 2016, ora 16:00.
Serverul este gazduit la zeroping.ro si detine 100 de sloturi cu posibilitate de marire oricand.
Serverul va beneficia de update-uri din 2 in 2 zile de catre scripterii nostri.
Pentru inceput orasele Los Santos si Las Venturas vor fi deschise.
Economia serverului va fi una de tip medie.
Serverul detine foarte multe sisteme care sunt avansate si pe plac.
Donatiile sunt folosite pentru plata serverului si pentru intretinerea comunitatii GameStyle Romania, in schimbul donatiei sunteti rasplatiti cu puncte premium pe server cu care puteti sa cumparati diverse chestii din [/shop].
Panel: http://gamestyle.ro/panel

Factiunile serverului sunt:
Departamente - Los Santos Police Departament, Las Venturas Police Departament, Federal Bureau of Investigations, National Guard.
Mafii: Los Zetas, Grove Street, El Loco Cartel, Ballas Family.
Factiuni pasnice & mixt: Taxi LS, News Reporters, School Instructors LV, Paramedic Departament LV, Hitman Agency.
Levelul minim pentru departamente este de level 7, levelul minim pentru factiuni pasnice este level 5 iar pentru Hitman Agency este 10.

Joburile serverului sunt:
Farmer, Arms Dealer, Detective, Trucker, Mechanic, Drugs Dealer, Fisherman, Car Jacker, Pizza Boy, Bus Driver, Garbage Man.
Joburi care vor fi adaugate in urmatoarele update-uri: Programator, Vanzator de Inghetata, Quarry Worker si Apicultor.

In perioada 14.12. 2016 - 02.01. 2017 va fi organizat evenimentul Advent Calendar (bonus / giftbox / quest / multe alte surprize), detalii in link-ul de mai jos:
http://forum.gamesty...22016-02012017/

| George123890 a răspuns:

Intrati repede pe SAMP.ROPG.RO se da lidere admini cand intrati scrieti /report m-a adus Florin

| asasinul32 a răspuns:

Ia intra aici samp.b-gaming.ro:7777 un server pe cinste

| asasinul32 a răspuns:

HostName: Best Gaming: RPG big grinescarcati versiunea 0.3z
Address: samp.b-gaming.ro:7777
Players: 149 / 150
Ping: 19
Mode: BG:RPG v2.1.8
Map: BG • LS • LV • SF

| Pufulettte a răspuns:

HostName: LYBERTY RPG| Ora 22:15 1lvl up + 2, 5kk
Address: 188.241.14.3:7778
Players: 8 / 50
Ping: 28
Mode: Lyberty MYSQL™ v2.0.4
Language: RO|EN
Acest server e nou deschis

| FlorinZEW a răspuns:

Rpg.playnion.ro:7777
Server deschis de 5 ani de zile, staff capabil si matur, avem /getbonus pentru incepatori, se aleg 2 helperi pe fiecare luna, avem forum cat si panel.

| FlorinZEW a răspuns:

Te astept pe Rpg.PlayNion.Ro:7777 -
Server-ul este deschis de 5 ani de zile.
Se alege un helper odata pe luna.
Avem panel/forum online.
Ma gasesti pe http://playnion.ro/forum/
Numele meu este FlorinZEW, te astept pe server.

| D0WN3D a răspuns:

Gta.rogather.ro incearca big grin

| SenKing a răspuns:

Rpg.redgame.ro
Un server deschis in aceasta luna, cu un sistem de rob original, in banca din lv.

| Andrei_Geani_1993 a răspuns:

Server sa:mp nou deschis:
GM RPG Role-Play
DealerShip cu toate masinile
Job-uri unice
Conturi premium si giftbox
Se vor da admine, helpere si lidere
Update-uri zilnic si fara bug-uri!
IP:93.119.25.75:7777

Server samp newly opened:
GM RPG RolePlay
Dealership with all cars
Unique Job
Premium accounts and giftbox
It will give admine, helpers and leaders
Daily updates and no bugs!
IP: 93.119.25.75:7777

| CudiBoYRoby a răspuns:

HostName: FRPG:Maine ora 21:00 dam liderele!
Address: 188.212.105.211:7777
Players: 5 / 40
Ping: 22
Mode: ForceRPGv.7.8
Map: LS and LV

| MihaitzaBoSS a răspuns:

HostName: samp.bsgaming.ro
Address: samp.bsgaming.ro:7777
Players: 30 / 50
Ping: 36
Mode: bsG RPG v1.1 UPGRADE
Map: San Andreas
de luni 08.04. 2013 ora 20:00 vom incepe iarasi sper sa iti placa

| SHADOWBOY110 a răspuns:

HostName: Shade RPG
Address: 188.241.14.14:7777
Players: x / 50
Ping: 24
Mode: Shade|RPG v1.2
Map: LS • LV • SF
Salut daca cauti un server de samp adevarat de roleplay atunci poti sa incerci acest server deoarece aici vei intalni admini care te vor ajuta cu orce problema pentru a face experienta pe server cat mai placuta.Te asteptam cu drag pe sever.

| SheGa a răspuns:

Cauti un server SAMP bun? 89.33.242.95:7777 este solutia! Un server rpg cu foarte multe posibilitati! Playeri 700+

Daca esti nou si vrei sa ai parte de un ajutor, cand iti creezi cont si te intreaba cine te-a adus, apesi pe da si scrii 847839 si eu te voi ajuta.

Level 2 - 500$

Level 3 - 1500$

Level 4 - 1500$

Level 5 - 1000$ + bani de licente

Level 7 - 3000$

Level 10 - o masina (valoare maxima 20 000)

+ multe alte bonusuri