| Serioscoaielasanumele a întrebat:

Cine stie un fps fain gen counterstrike dar sa poti sa te pui pe jos pe burta sau sa stai dupa ziduri dar nu call of duty. Daca nu poti sa te bui pe jos sau sa stai dupa ziduri nu-i nimic dar macar sa fie unu fain( In Multiplayers)! Plz! Dau fundifundi

Răspuns Câştigător
| NowRelax a răspuns:

Combat Arms Europa e foarte tare incearcal vezi sa fie Europa ca daca nu e nu-ti mergewinkingBafta! Funda?

2 răspunsuri:
| Alexandrius a răspuns:

Http://battlefield.play4free.com. Te invit sa ma adaugi la prieteni! Idul meu din joc este Alexandriu :)

| CookieFace a răspuns:

Incearca crossfire e misto sau daca nu project blackout dar merge putin greu daca ai un pc mai vechi