| alexvanatoru a întrebat:

Cine stie un metin2 la care sa te dea lvl 30 in afara de metin2 united si sa cresti bine(sa fie cu king1 king2 si sa faci si bani multi) mersi... dau funda +vot

5 răspunsuri:
| intrebarreee a răspuns:

Hammer mt2 server 2 e fix cum vrei tu

| peky11 a răspuns:

Mt 2 hammer e super!

| alexvanatoru explică:

Sa fie ceva mai unsor nu hammer ca il am si nici metin2GM mode sau metin2 pvp ca le am cum ar fi de ex metin2 revolution

| intrebarreee a răspuns:

Pai uite daca e usor atunci e najpa rostul unui server reusit e ca acela sa fie cat mai greu de jucat!

| costy12 a răspuns:

Earth metin2 e super cresti tare am crescut antr-o saptamana pana la lvl 75winking