| Claudiu2011 a întrebat:

Cine vrea sa se inscrie la campionat de fifa 2008? ii dau linkul eu sa intre sa jucam.cu cati mai multi cu atat mai bine.
http://campionat-fifa2008.forumgratuit.ro/
nimic.thebest e id realizatorului site ului.

2 răspunsuri:
| FuNN a răspuns:

Cum adica campionat imi trebuie jocul fifa 08 fulll si intram cu toti? da-mi niste explicati si plzz nu imi da id de mees zi-mi aici in ce consta? Plzz

| Claudiu2011 explică:

Te isnscrii pe site, iti trebuie fifa 2008 full da dar nu intri cu totii odata.se fac grupe.si se califica 4 dintr-o grupa si joaca cu ceilalti 4 din grupa cealalta si tot asa semifinale si finala.