| DemonSlayer a întrebat:

Clanul TheWolfpack cauta membrii! Cei interesati sa imi trimita id-urile lor prin PM sau sa le lase ca raspuns alaturi de varsta lor si timpul de cand joaca C. S.(clanul nostru rulueaza doar in versiunea 1. 6.). Poate esti tu acela care va primi un loc in clanul noastru. Join us!

1 răspuns:
| NeneaGogu a răspuns:

Ce-ai facut hombreshame on you, de clanul duduienilor ai auzit? sa veniti sa platiti taxa de protectie daca vreti sa existati waiting
X-(