| Merx a întrebat:

Connect bucuresti.west-gaming.net:28015 , Cautam adminii cu experienta. Dam grade mari !

Add: west.bucuresti .

Sau cerere pe http://west-gaming.net/forum/ -Sectiunea Bucuresti.

2 răspunsuri:
| DexeN a răspuns:

Hei tu! Du-te de pe TPU! Fiindca vei lua BAN pentru reclame, asta e impotriva legii, plus ai si pus LINKUL care va fi scos de admini etc, iar tu probabil vei lua o amenda fiindca guvernul te poate localiza foarte repede si va costa peste 500 lei, si eu nu glumescwinking