| Elinor775 a întrebat:

Contul meu de Facebook a fost inchis temporar din motive de securitate. Cel mai probabil am primit multe raporturi. Ca sa il recuperez trebuie sa trimit o poza cu un act de identitate in care sa mi se vada poza, numele si data nasterii, atat. Am trimis un colaj cu certificatul si buletinul (am acoperit celelalte date) si am primit imediat mesaj pe Yahoo precum ca nu mi-am recuperat contul deoarece nu am trimis niciun act valid. Am mai trimis o data, de data asta doar poza cu buletinul (cu datele importante acoperite) si nici pana acum nu am primit un raspuns pe Yahoo, desi au trecut 2 zile. Acum ca am mai trimis o data poza cu actul, nu ma lasa sa mai trimit alta.
Ce as putea sa fac? Va rog. Exista vreun termen de asteptare? Cum pot sa imi mai recuperez contul?

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Poate actele nu sunt valide!