| PainTech a întrebat:

Counter Strike 1.6 sau Counter Strike Global Offensive? De ce?

Răspuns Câştigător
| dante94 a răspuns:

Cs go permite un alt tip de joc decat cs 1.6 e mult mai strategic datorita molotov-ului si grenazii incendiare

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

A trecut vremea lui cs 1.6. Acum serverele sunt umplute numai cu boti si straini care nu au habar ca s-a dus vremea jocului. Cs Go are mult mai multi jucatori si mai are avantajul faptul ca e gratis, dar trebuie un PC mai bun decat pentru 1.6.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu prefer cs1.6. daca il ai pe steam, si stii pe ce comunitati sa joci, iti faci multi prieteni si e mult mai distractiv